Navigace:.
Poslední aktualizace:.
7/1/16:
Spuštění webu
Suzuki Jimny, Samurai, Vitara
Suzuki opravujeme více jak 18 let a jsme přední specialisté na tuto značku.
Umíme např. odstranit vibrace přední nápravy u Jimny, renovujeme také nefunkční automatické volnoběžky.
U uvedených modelů repasujeme veškeré mechanické i karosářské díly.
Montujeme a vyrábíme doplňky všeho druhu, pevnostní nárazníky, zahrádky, světelné rampy atd. Vyrábíme a montujeme body-lift i kotoučové brzdy na zadní nápravu.
Hamrujeme listová pera, upravujeme podvozky i přestavbou z listových per na vinuté pružiny. Repasujeme původní Suzuki karburátory nebo přestavujeme na karburátory ze Škody Favorit jež jsme navrhli a dvouletým vylepšováním dosáhli vynikajících výsledků. Tento systém navrhla naše firma a všechny na trhu dostupné přestavbové díly jsou jen kopie většinou s podstatně horší funkčností.
Pro Suzuki Samurai, máme perfektně zvládnutou technologii záměny motoru za motor 1.6 8-ventil. Seřizujeme motory, upravujeme výkony motorů.
Renovujeme přední nápravy se zárukou deset let.
Montujeme pomalé převody do redukční převodovky i diferenciálů včetně uzávěrek, diferenciály a převodovky repasujeme.
Suzuki Vitara umíme upravit výškově až +14 cm, což umožní montáž větších pneumatik a zvýší se světlá výška pro lepší průjezdnost terénem. Naše úprava nezmění geometrii přední nápravy.
Na vozidlech Suzuki Jimny, Samurai a Vitara jsem schopni provést jakoukoliv opravu i úpravu. Úpravy děláme s maximálním ohledem na zachování či zlepšení jízdních vlastností pro jízdu v běžném provozu.
Dodáváme nové i použité originální i druhovýrobní díly. Nové originální díly dodáme většinou do tří dnů.

Galerie se připravuje.
Created by GGF © 1991 suzuki4x4.cz